Nawigacja
Szkoła:
  Historia
  Patron
  Sztandar
  Izba tradycji
  Szkoła z Klasą
  Szkoła Humanitarna
  Szkoła bez przemocy
  Rodzina rodzinie
  Klub Europejski
  Klub Wolontariusza
  Profilaktyka Szkolna
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada Rodziców
  Administracja
  BIP
  Dokumenty
  Info-szóstoklasisty
  Rekrutacja
  Pobierz

Uczniowie:
  Samorząd
  Plany lekcji
  Ważne daty
  Wykaz podręczników
  Wykaz programów
  Projekty Unijne
  Mechatronika
  Kalendarz imprez
  Kalendarz konkursów
  Najlepsze klasy
  Konkursy
  Zajęcia pozalekcyjne
  Rzecznik praw ucznia
  Wycieczki szkolne
  Nasze sukcesy

Gabinety:
  Sekretariat
  Pedagog
  Psycholog
  Biblioteka
  Świetlica
  Centrum medialne
  Sala językowa
  Pracownia multimedialna
  Sala języka francuskiego
  Pracownie informatyczne
  Sale gimnastyczne
  ORLIK
  Aula
  Strzelnica
  Siłownia
  Sala kinowa

Życie szkoły:
  Sport
  Podziękowania
  Kalendarium
  Galeria
  Gry online
  Forum

 

Linki

ZADANIA I TESTY Z MATMY

UNICEF

Bezpieczne Wakacje

MEN

KURATORIUM OŚWIATY W BYDGOSZCZY

INTERKLASA

SCHOLARIS

SERWIS EDUKACYJNY "KOMPUTER W SZKOLE"

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  I

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE II

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE III

OKE Gdańsk

WSZYSTKO NA TEMAT OŚWIATY

CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

DOBRE PROGRAMY

OPERON - Wydawnictwo Pedagogiczne

Profesjonalne statystyki www

 

Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 554
Najnowszy Użytkownik: uczen1e
 

     
Epoka Średniowiecza - konkurs historyczny

Dnia 09.06.2015 r. odbył się szkolny konkurs historyczny "Epoka średniowiecza dla uczniów klas I i II Gimnazjum nr 2 w Inowrocławiu.
Zwycięzcami konkursu zostali: ...

jard dnia czerwiec 13 2015 19:17:16 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 234 Czytań · Drukuj
     
     
PASJONACI JĘZYKA ANGIELSKIEGO ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NAGRODZENI

Dnia 11 czerwca 2015 r. w Sali Językowej Gimnazjum Nr 2 w Inowrocławiu odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów dla zwycięzców konkursu biegłości wymowy angielskiej „ŁAMANIEC JĘZYKOWY 2015” dla szkół podstawowych zorganizowanego przez mgr Barbarę Kopaczewską i mgr Krzysztofa Prątnickiego – nauczycieli języków obcych rąbińskiego gimnazjum . Najlepszymi okazali się następujący uczniowie: dwa pierwsze miejsca ex-aequo Aleksandra Maciejak i Monika Kulik ze Szkoły Podstawowej nr 4 przygotowane przez pp. mgr Annę Domagałę i mgr Annę Młynkowiak, trzy drugie miejsca ex-aequo Wiktoria Gmurska, Jakub Jóźwiak, Wiktor Łuczak ze Szkoły Podstawowej nr 4 przygotowani przez p. mgr Annę Domagałę, trzecie miejsca przypadły Janowi Kwiecińskiemu przygotowanemu przez p. mgr Annę Domagałę oraz Ninie Kopińska ze Szkoły Podstawowej nr 9 przygotowanej przez p .mgr Klaudię Tubaję. Wyróżniono Aleksandra Zawadzkiego, Martynę Golał, Julię Tuszewską, Kajetana Wiśniewskiego – uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 9 przygotowanych przez p. mgr Klaudię Tubaję oraz ucznia ze Szkoły Podstawowej nr 4 Mikołaja Jasińskiego przygotowanego przez p. mgr Annę Domagałę.
Nagrodzono również ...

jard dnia czerwiec 13 2015 19:10:21 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 176 Czytań · Drukuj
     
     
PIERWSZY SUKCES W DEBATACH OKSFORDZKICH – WEJŚCIE DO FINAŁU

2.06.2015 r. reprezentacja naszej szkoły w składzie: Jowita Wengierska, Jakub Jasiczek, Kacper Lesiakowski (kl. III d ) i Szymon Nawrocki (kl. II b ) wzięli udział w eliminacjach do finału Inowrocławskiej Ligi Debat Oksfordzkich dla Gimnazjalistów, które odbyły się w Gimnazjum nr 1 w Inowrocławiu.
Nasi uczniowie spróbowali swoich sił w zmaganiach z 4 grupami. Walczyli z 2 grupami z Gimnazjum Dwujęzycznego im. J. Kasprowicza oraz z grupą z Gimnazjum nr 1.
Istotą debaty oksfordzkiej jest dyskusja nad tezą. Głos jest udzielany na przemian poszczególnym stronom. Zaczyna strona Propozycji – broniąca tezy. Mówcy Opozycji mogą zadawać pytania oraz podważać argumentację strony przeciwnej, ponadto należy poszerzyć argumentację i podsumować swoje stanowisko.
Tym razem młodzież debatowała na wylosowane tematy: ...

jard dnia czerwiec 13 2015 19:00:40 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 192 Czytań · Drukuj
     
     
KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Dnia 11.06.2015 odbyło się wręczenie nagród Konkursu z języka angielskiego dla uczniów klas VI szkół podstawowych. Organizatorkami są nauczycielki języka angielskiego: p. Agnieszka Matyjasik i p. Marta Rosa. Konkurs odbył się 22.05 br. Polegał na rozwiązaniu testu leksykalno – gramatycznego obejmującego zakres materiału określony w programie nauczania dla szkoły podstawowej. Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowania uczniów językiem angielskim oraz promowanie naszego gimnazjum wśród uczniów szkół podstawowych. Laureaci oraz osoby wyróżnione otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy byli uczniami Szkoły Podstawowej nr 4.
Zwycięzcami konkursu są: ...

jard dnia czerwiec 13 2015 18:52:45 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 172 Czytań · Drukuj
     
     
OTWARCI NA WOŁAJĄCY O POMOC ŚWIAT

10 czerwca br. w rabińskim gimnazjum w ramach lekcji geografii i religii odbyło się spotkanie gimnazjalistów z małżeństwem - Państwem Szanieckich - świeckimi misjonarzami z Tanzanii. Od naszych Gości uczniowie dowiedzieli się o radościach i troskach posług potrzebującym w Afryce. Spotkanie wzbogacono prezentacją zdjęć z „afrykańskiego buszu”. Ze zrozumieniem uczniów spotkała się potrzeba wszelkiej pomocy zarówno materialnej, jak i duchowej, a nade wszystko miłości ofiarowanej tym, którzy zostali pozostawieni samym sobie bez możliwości edukacji, ochrony zdrowia czy opieki społecznej. Misjonarze przypomnieli nam o chrześcijańskim caritas, tj. o obowiązku dzielenia się z innymi dobrem i wiarą oraz zwrócili uwagę na odpowiedzialność za innych, szczególnie tych, którzy potrzebują pomocy i cierpią. Misjonarze przekonywali również, że warto rozejrzeć się wokół siebie, ponieważ często możemy uczynić wiele dobrego dla naszych bliźnich w prosty sposób.

jard dnia czerwiec 10 2015 21:51:14 · Drukuj
     
     
Oni wiedzą, jak ratować życie, mienie...

15 maja 2015 roku w Gimnazjum nr 3 w Inowrocławiu zakończyła się XVI edycja Konkursu Wiedzy Ratowniczo-Pożarniczej dla młodzieży szkół gimnazjalnych powiatu inowrocławskiego pod hasłem RATUJ ŻYCIE, MIENIE I ŚRODOWISKO.
Sześcioosobowa drużyna z Gimnazjum nr 2 w składzie: Łukasz Rudnicki i Jakub Szpadziński z kl. I a, Szymon Nawrocki i Dobromir Szymański z kl. II b oraz Norbert Piątkowski i Paweł Tomaszewski (z kl. III d) reprezentowała naszą szkołę w 4 konkurencjach sprawdzających wiedzę teoretyczną i dwóch praktycznych (sztafeta pożarnicza i udzielanie pierwszej pomocy). Opiekunem chłopców była pani Dorota Gulańczyk.
Chłopcy wykazali się dużą wiedzą i zespołowo zajęli ...

jard dnia czerwiec 03 2015 12:10:40 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 189 Czytań · Drukuj
     
     
DZIEŃ SPORTU

Dnia 1 czerwca na terenie boiska naszej szkoły odbył się Dzień Sportu. W ramach tej imprezy został przeprowadzony Konkurs "Bicie sportowych rekordów szkoły". Młodzież z podziałem na płeć i klasy rywalizowała w następujących konkurencjach: biegach na dystansach 60m, 300m, 800m, 1000m; skokach- dosiężnym, w dal, wzwyż; rzutach dyskiem, oszczepem, pchnięciu kulą. Zmaganiom sportowym towarzyszyła piękna pogoda i popularna muzyczka. Wszystkim uczestnikom bicia rekordów gratulujemy i zachęcamy do systematycznego uprawiania sportu, aby ponownie w przyszłym roku każdy mógł poprawić swoje osiągnięcia. Dokładne wyniki konkursu poznacie wchodząc na link sport.

jard dnia czerwiec 03 2015 12:08:13 · Drukuj
     
     
STOP UZALEŻNIENIOM I PRZEMOCY – ogólnopolska akcja w ramach programu „Profilaktyka a Ty”

1 czerwca 2015 punktualnie o godzinie 14:00 w ramach „Zrywu wolnych Serc” społeczność naszego gimnazjum wykonała 60 sekundowy wspólny gest wzmocnienia twórczego zapobiegania uzależnieniom, przemocy i obojętności na drugiego człowieka. Był to również apel do wszystkich o dbałość o zdrowie fizyczne i społeczne - by z sercami zdrowymi i silnymi, działać wspólnie pomimo naturalnych różnic w ochronie dzieci i młodzieży przed uzależnieniami i przemocą.

jard dnia czerwiec 02 2015 21:42:20 · Drukuj
     
     
INFORMATYKA - „Inwestycja w przyszłość bez ryzyka”

W ramach projektu Europejskiego Funduszu Społecznego „Inwestycja w przyszłość bez ryzyka” współfinansowanego przez Unię Europejską w naszym gimnazjum zakończyła się trzecia część zajęć z informatyki. Uczniowie biorący udział w zajęciach poszerzali oraz utrwalali wiadomości w zakresie kompetencji informatycznych.

jard dnia czerwiec 02 2015 13:04:59 · Drukuj
     
     
„Inwestycja w przyszłość bez ryzyka” – zajęcia z matematyki

W ramach Europejskiego Funduszu Społecznego „Inwestycja w przyszłość bez ryzyka” współfinansowanego przez Unię Europejską w Gimnazjum nr 2 w Inowrocławiu odbywają się zajęcia dydaktyczne z matematyki prowadzone przez p. Monikę Piskor. W tym roku szkolnym w zajęciach udział bierze 8 uczniów z klasy I d, którzy uzupełniają i utrwalają wiadomości, i umiejętności z matematyki w zakresie podstawy programowej, a także rozwiązują przykładowe zadania egzaminacyjne z poziomu klasy pierwszej .

jard dnia czerwiec 01 2015 12:15:48 · Drukuj
     
     
„Inwestycja w przyszłość bez ryzyka” – zajęcia z języka polskiego

W ramach Europejskiego Funduszu Społecznego „Inwestycja w przyszłość bez ryzyka” współfinansowanego przez Unię Europejską w naszym gimnazjum trwa trzecia część zajęć dydaktycznych z języka polskiego prowadzonych przez p. Mirosławę Cieślarek. W tym roku szkolnym w zajęciach udział biorą uczniowie klasy I b, którzy uzupełniają i utrwalają wiadomości z języka polskiego w zakresie podstawy programowej oraz doskonalą umiejętności czytania ze zrozumieniem i tworzenia własnego tekstu.

jard dnia maj 31 2015 14:58:34 · Drukuj
     
Strona 13 z 64 << < 10 11 12 13 14 15 16 > >>
Kalendarz
Maj 2016
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 

Imieniny
 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
 

Ankieta
Czy wykorzystujesz multimedia w sali lekcyjnej ?

Tak

Rzadko

Nie

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
 

 

Copyright © 2007

PHP-Fusion v6.01.6 || EP IV by eXtreme Crew