Nawigacja
Szkoła:
  Historia
  Patron
  Sztandar
  Izba tradycji
  Szkoła z Klasą
  Szkoła Humanitarna
  Szkoła bez przemocy
  Rodzina rodzinie
  Klub Europejski
  Klub Wolontariusza
  Profilaktyka Szkolna
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada Rodziców
  Administracja
  BIP
  Dokumenty
  Info-pierwszoklasisty
  Rekrutacja
  Pobierz

Uczniowie:
  Samorząd
  Plany lekcji
  Ważne daty
  Wykaz podręczników
  Wykaz programów
  Projekty Unijne
  Mechatronika
  Kalendarz imprez
  Kalendarz konkursów
  Najlepsze klasy
  Konkursy
  Zajęcia pozalekcyjne
  Rzecznik praw ucznia
  Wycieczki szkolne
  Nasze sukcesy

Gabinety:
  Sekretariat
  Pedagog
  Psycholog
  Biblioteka
  Świetlica
  Centrum medialne
  Sala językowa
  Pracownia multimedialna
  Sala języka francuskiego
  Pracownie informatyczne
  Sale gimnastyczne
  ORLIK
  Aula
  Strzelnica
  Siłownia
  Sala kinowa

Życie szkoły:
  Sport
  Podziękowania
  Kalendarium
  Galeria
  Gry online
  Forum

 

Linki

ZADANIA I TESTY Z MATMY

UNICEF

Bezpieczne Wakacje

MEN

KURATORIUM OŚWIATY W BYDGOSZCZY

INTERKLASA

SCHOLARIS

SERWIS EDUKACYJNY "KOMPUTER W SZKOLE"

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  I

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE II

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE III

OKE Gdańsk

WSZYSTKO NA TEMAT OŚWIATY

CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

DOBRE PROGRAMY

OPERON - Wydawnictwo Pedagogiczne

Profesjonalne statystyki www

 

Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 558
Najnowszy Użytkownik: Karolina
 

     
PIOTR SZTANDUR ZŁOTYM MEDALISTĄ MISTRZOSTW POWIATU W SKOKU WZWYŻ

Wczoraj na Stadionie im. Inowrocławskich Olimpijczyków odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Lekkoatletyce. Naszą szkołę reprezentowali: Piotr Sztandur (3c) w skoku wzwyż, w biegu na dystansie 1500m - Kacper Łęczycki (2e), a na 300 m- Kordian Mrotek (1e). Miłą niespodziankę sprawił Piotrek, który skokiem na wysokości 188cm zdeklasował przeciwników, zdobywając złoty medal mistrzostw, zapewniając sobie występ w gimnazjadzie wojewódzkiej . Do zawodów przygotowała ucznia pani Katarzyna Sytkow. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w mistrzostwach województwa, które odbędą się 31 maja br. w Świeciu.

jard dnia maj 19 2016 14:52:39 · Drukuj
     
     
CERTYFIKAT SPOŁECZNIE ZAANGAŻOWANEJ PLACÓWKI

W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszego gimnazjum realizowali projekt edukacyjno – pomocowy „MALI uczniowie idą do szkoły” (zorganizowany przez Polski Komitet Narodowy UNICEF), o którym pisaliśmy na stronie szkoły w zeszłym miesiącu. Za udział w projekcie i zaangażowanie na rzecz dzieci w Mali otrzymaliśmy certyfikat.

jard dnia maj 18 2016 21:40:57 · Drukuj
     
     
KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW KLAS SZÓSTYCH

Dnia 14.05.2016 na terenie szkoły odbył się Konkurs z języka angielskiego dla uczniów klas VI szkół podstawowych. Konkurs polegał na rozwiązaniu testu leksykalno – gramatycznego obejmującego zakres materiału określony w podstawie programowej z języka angielskiego dla szkoły podstawowej. Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowania uczniów językiem angielskim oraz promowanie naszego gimnazjum wśród uczniów szkół podstawowych. Laureaci oraz osoby wyróżnione otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe.
Zwycięzcami konkursu są: ...

jard dnia maj 18 2016 21:39:00 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 229 Czytań · Drukuj
     
     
II MIEJSCE w X EDYCJI KONKURSU PIOSENKI ANGLO-AMERYKAŃSKIEJ

Dnia 12 maja 2016r., uczennica klasy II c, Weronika Świątkowska zdobyła śpiewająco II miejsce w X edycji Konkursu Piosenki Anglo – Amerykańskiej organizowanego przez Gimnazjum nr 1.
Ta młoda i bardzo skromna dziewczyna, obdarzona wielkim talentem, swoim śpiewem potrafi wywołać emocje, łzy, wzruszenie jak nikt inny. Mam nadzieję, że Jej talent nie zgubi się gdzieś po drodze i że będziemy mieli możliwość posłuchania Jej głosu jeszcze nieraz na profesjonalnych scenach. Ta dziewczyna śpiewa sercem i trafia w serca i to w tym wszystkim jest najważniejsze. Naszą piosenkarkę przygotowywała pani Karolina Gertz, pani Beata Klement i pani Elżbieta Andrzejewska. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

jard dnia maj 17 2016 12:43:30 · Drukuj
     
     
LAUREATKA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LITERACKIEGO

Miło nam poinformować, że uczennica naszego gimnazjum, Maria Rychwicka z klasy I a została laureatką XXVI Ogólnopolskiego Konkursu na opowiadanie o tematyce olimpijskiej im. Jana Parandowskiego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum. Konkurs zorganizowany został przez Polski Komitet Olimpijski przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki. Opiekunem literackim zdolnej uczennicy jest p. Mirosława Cieślarek. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

jard dnia maj 16 2016 19:54:39 · Drukuj
     
     
„BIAŁA SOBOTA” W RĄBIŃSKIM GIMNAZJUM

Dnia 14.05.2012 po raz siedemnasty w naszej szkole odbyła się akcja promująca zdrowy styl życia pod hasłem „Biała sobota”.
Celem akcji było uświadomienie uczniom i społeczności lokalnej odpowiedzialności za własne zdrowie i możliwości wpływania na stan swojego zdrowia.
Mieszkańcy Inowrocławia mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych badań krwi, pomiarów ciśnienia krwi, glukozy, tkanki tłuszczowej, wagi ciała i wzrostu oraz z porad lekarskich. Odbyły się pogadanki i prelekcje na temat udzielania pierwszej pomocy, pielęgnacji ciała, opieki zdrowotnej w Unii Europejskiej, profilaktyki uzależnień i honorowego krwiodawstwa. Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli dokonali prezentacji na przygotowanych przez siebie stoiskach na temat: ...

jard dnia maj 15 2016 17:26:59 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 224 Czytań · Drukuj
     
     
LAUREATKA XI POWIATOWEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW

Miło nam poinformować, że uczennica naszego gimnazjum – Paulina Szeląg z klasy III a zdobyła wysokie II miejsce i tytuł laureata w XI Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów, którego finał odbył się 27.04.2016r. w Gimnazjum nr 4 w Inowrocławiu. Opiekunem zdolnej uczennicy jest p. Magdalena Zdyb. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

jard dnia maj 11 2016 09:15:04 · Drukuj
     
     
Dzień Kultury i Języka Rosyjskiego

28.04.2016r. w Gimnazjum nr 3 w Inowrocławiu odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu „Bliżej Kultury Rosyjskiej”.
Uczestnicy projektu z Gimnazjum nr 2 i II Liceum Ogólnokształcącego w Inowrocławiu oraz gimnazjum nr 3 wzięli udział w imprezie pod hasłem Dzień Kultury I Języka Rosyjskiego. Program obejmował prezentację dotyczącą tradycji, kultury, literatury i obyczajów rosyjskich, muzykę rosyjską i taniec. Publiczności szczególnie do gustu przypadły stare i współczesne rosyjskie piosenki wykonywane przez uczniów. Niewątpliwą ozdobą programu były tańce standardowe brawurowo wykonane przez uzdolnioną parę taneczną. Podsumowaniem był konkurs wiedzy o Rosji, w którym wzięli udział wszyscy obecni uczestnicy projektu. Nasza uczennica Klaudia Lewandowska zdobyła III miejsce. Na zakończenie spotkania młodzież miała okazję integrować się przy słodkim poczęstunku!

jard dnia maj 11 2016 09:10:05 · Drukuj
     
     
NAJLEPSI MATEMATYCY Z KLAS DRUGICH

Zakończyły się zmagania matematyków w konkursie Matematycznym „Liga Zadaniowa”, dla klas drugich gimnazjum, organizowanym przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu pod patronatem Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Konkurs ten obejmuje swoim zasięgiem obszar całego województwa kujawsko – pomorskiego.
Miło nam poinformować, że uczniowie naszego gimnazjum zajęli wysokie lokaty w tym konkursie: ...

jard dnia maj 09 2016 19:18:47 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 478 Czytań · Drukuj
     
     
KONKURSY POWIATOWE POD PATRONATEM STAROSTY INOWROCŁAWSKIEGO

Dnia 26 kwietnia 2016 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Inowrocławiu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursach powiatowych pod patronatem Starosty Inowrocławskiego na plakat reklamowy „Zawód moich marzeń” oraz na prezentację multimedialną „ Statystyka wszystkich nas dotyka”.
Uczniowie naszego gimnazjum zajęli wysokie lokaty. Najlepszą pracą w kategorii szkoła gimnazjalna w konkursie na plakat reklamowy „Zawód moich marzeń” okazał się plakat wykonany przez Martynę Krokowską z klasy 2e, a wyróżnienie w tym konkursie otrzymała Martyna Ciećka z klasy 1f.
Natomiast w konkursie „Statystyka wszystkich nas dotyka”, który polegał na przygotowaniu prezentacji multimedialnej na temat statystyki w życiu codziennym, II miejsce przypadło Janowi Stachowiakowi z klasy 2d.
Opiekunami uczniów byli nauczyciele pani Ewa Antczak i pan Jarosław Doberstajn. Laureatom gratulujemy, a wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił dziękujemy.

jard dnia maj 08 2016 19:23:59 · Drukuj
     
     
Wycieczka marzeń

Ostatni tydzień kwietnia to czas na ,,Szaleństwa Mirabilandii”, tak bowiem zatytułowano wycieczkę szkolną do Włoch.
Blisko 50 uczestników tej wyprawy miało przyjemność zwiedzić miasto, do którego prowadzą wszystkie drogi, ,,odwiedzić papieża” w Watykanie, poczuć na własnej skórze artystyczną atmosferę Wenecji, pomodlić się do św. Franciszka w Asyżu, zagubić się w przepięknym państwie – mieście – San Marino i w końcu dać upust dziecięcej chęci, fantastycznej zabawy w jednym z największych i najciekawszych wesołych miasteczek na świecie – Mirabilandii. A wszystko to pod pięknym słońcem Toskanii, przy szumie fal Adriatyku doborowym towarzystwie.
Czy można chcieć więcej ?
Wycieczka dostarczyła ...

jard dnia maj 06 2016 09:29:52 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 293 Czytań · Drukuj
     
Strona 13 z 76 << < 10 11 12 13 14 15 16 > >>
Kalendarz
Czerwiec 2017
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
 

Imieniny
 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
 

Ankieta
Czy wykorzystujesz multimedia w sali lekcyjnej ?

Tak

Rzadko

Nie

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
 

 

Copyright © 2007

PHP-Fusion v6.01.6 || EP IV by eXtreme Crew