Nawigacja
Szkoła:
  Historia
  Patron
  Sztandar
  Izba tradycji
  Szkoła z Klasą
  Szkoła Humanitarna
  Szkoła bez przemocy
  Rodzina rodzinie
  Klub Europejski
  Klub Wolontariusza
  Profilaktyka Szkolna
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada Rodziców
  Administracja
  BIP
  Dokumenty
  Info-szóstoklasisty
  Rekrutacja
  Pobierz

Uczniowie:
  Samorząd
  Plany lekcji
  Ważne daty
  Wykaz podręczników
  Wykaz programów
  Projekty Unijne
  Mechatronika
  Kalendarz imprez
  Kalendarz konkursów
  Najlepsze klasy
  Konkursy
  Zajęcia pozalekcyjne
  Rzecznik praw ucznia
  Wycieczki szkolne
  Nasze sukcesy

Gabinety:
  Sekretariat
  Pedagog
  Psycholog
  Biblioteka
  Świetlica
  Centrum medialne
  Sala językowa
  Pracownia multimedialna
  Sala języka francuskiego
  Pracownie informatyczne
  Sale gimnastyczne
  ORLIK
  Aula
  Strzelnica
  Siłownia
  Sala kinowa

Życie szkoły:
  Sport
  Podziękowania
  Kalendarium
  Galeria
  Gry online
  Forum

 

Linki

ZADANIA I TESTY Z MATMY

UNICEF

Bezpieczne Wakacje

MEN

KURATORIUM OŚWIATY W BYDGOSZCZY

INTERKLASA

SCHOLARIS

SERWIS EDUKACYJNY "KOMPUTER W SZKOLE"

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  I

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE II

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE III

OKE Gdańsk

WSZYSTKO NA TEMAT OŚWIATY

CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

DOBRE PROGRAMY

OPERON - Wydawnictwo Pedagogiczne

Profesjonalne statystyki www

 

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 555
Najnowszy Użytkownik: hsmlod
 

     
BRAMKA NA WAGĘ SREBRA

W środę 9 marca br. w HWDS odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców klas I o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1 w Inowrocławiu. Do rywalizacji zgłosiło się pięć zespołów z Gimnazjum nr 1, 2, 3, 4, ZSI. W skład naszego siedmioosobowego teamu wchodzili: Bartosz Meyer, Dominik Kaleta (1a), Kacper Nowak (1b, Filip Wolf (1d), Kordian Mrotek, Jakub Pawłowski, Michał Wajrak (1e). Po ciężkiej i wyrównanej walce w ostatnich dwóch minutach gry straciliśmy jedną bramkę z Gimnazjum nr 4. To zadecydowało o tym, że nasi piłkarze wywalczyli srebro. Najlepszym bramkarzem turnieju został Bartosz Meyer. Na zakończenie rozgrywek, dyplom, puchar i medale piłkarze odebrali z rąk organizatora zmagań sportowych- dyrektora Gimnazjum nr 1 pani Hanny Pietrzak, za co składamy serdeczne podziękowania. Opiekunem chłopców jest p. Katarzyna Sytkow. Gratulacje!

jard dnia marzec 17 2016 08:18:22 · Drukuj
     
     
OBCHODY 1050.ROCZNICY CHRZTU POLSKI W TEATRZE MIEJSKIM

Dnia 14 marca 2016 r. o godz.11:00 w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu odbyły się obchody 1050.rocznicy Chrztu Polski zorganizowane przez społeczność Gimnazjum nr 2 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych naszego miasta. Uroczystość uświetnili swoją obecnością między innymi: Arcybiskup Metropolita Gnieźnieński Prymas Polski ks. Wojciech Polak, Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza, I Zastępca Prezydenta Miasta Inowrocławia - Wojciech Piniewski, ks. prałat Leszek Kaczmarek, ks. kanonik Paweł Kowalski, Przewodniczący Rady Miejskiej - Tomasz Marcinkowski oraz przedstawiciele władz oświatowych i lokalnych mediów.
Program uroczystości przedstawiał się następująco: ...

jard dnia marzec 14 2016 21:33:40 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 193 Czytań · Drukuj
     
     
AWANS PIŁKARZY NOŻNYCH DO FINAŁU POWIATU

W Gniewkowie, dnia 2 marca br. odbył się pierwszy z półfinałów Mistrzostw Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowali: Mikołaj Kruszyna, Piotr Sztandur (3c), Jakub Kowalski, Michał Głowacki (3e), Wiktor Andrzejewski (2a), Dominik Mrozowski, Filip Dziamski (2c), Kacper Łęczycki (2e), Kordian Mrotek (1e). Po zaciętej i wyrównanej walce, pokonaliśmy zespoły z Gimnazjum nr 1 w Inowrocławiu 6:2 oraz z Dąbrowy Biskupiej 3:1, a ulegliśmy gniewkowskiemu gimnazjum 5:8. W ten sposób chłopcy zapewnili sobie awans do finału, który odbędzie się pod koniec tego miesiąca w Janikowie. Opiekunem zespołu jest pani Katarzyna Sytkow. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

jard dnia marzec 09 2016 09:24:15 · Drukuj
     
     
BRĄZOWI PIŁKARZE NOŻNI

25 lutego w HWDS odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu. Do rywalizacji zgłosiło się sześć zespołów z Gimnazjum przy I LO oraz nr 1, 2, 3, 4, ZSI. Mecze rozgrywane były w dwóch grupach, a następnie między drużynami z poszczególnymi miejscami. Nasza reprezentacja w składzie: Andrzejewski Wiktor (2a), Dziamski Filip, Mrozowski Dominik (2c), Hubert Jakubiak (2d), Łęczycki Kacper (2e), Meyer Bartek (1a), Mrotek Kordian, Pawłowski Jakub (1e) pokonała ZSI, uległa Gimnazjum nr 1. Jednak najwięcej emocji o miejsce na podium dostarczył pojedynek z Gimnazjum nr 4, który zakończył się remisem 2:2. O zwycięstwie zadecydowały karne. Po dziewięciu kolejkach, dobrej postawie naszego całego zespołu, wspaniałej obronie bramkarza- Kacpra Łęczyckiego, celnych strzałach Kordiana Mrotka, a przede wszystkim Wiktora Andrzejewskiego wywalczyliśmy III miejsce. Zwycięzcą turnieju zostało Gimnazjum nr 1, „Trójka”- była II . Zespoły odebrały dyplomy, medale i puchary z rąk zastępcy dyrektora Gimnazjum nr 4- pani Beaty Świtalskiej. Opiekunem naszej reprezentacji jest Katarzyna Sytkow. Serdecznie gratulujemy!

jard dnia marzec 09 2016 09:22:45 · Drukuj
     
     
WSPÓŁPRACA Z PORADNIĄ PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNĄ

W dniu 03.03.2016 r. odbyło się spotkanie szkoleniowe nauczycieli z przedstawicielkami Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Inowrocławiu.
Omówione zostały deficyty rozwojowe i zaburzenia zachowania wśród młodzieży gimnazjalnej. Pogłębiona refleksja i permanentne doskonalenie warsztatu pracy naszych nauczycieli pomagają w kreatywnym i skutecznym rozwiązywaniu problemów dydaktyczno - wychowawczych pojawiających się w kształceniu gimnazjalistów przy współpracy psychologów i pedagogów, a przede wszystkim rodziców.

jard dnia marzec 05 2016 21:52:34 · Drukuj
     
     
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

Od 2011 roku, dzień 1 marca został ustanowiony świętem państwowym, poświęconym żołnierzom zbrojnego podziemia antykomunistycznego. Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” jest obchodzony corocznie, nie jest jednak dniem wolnym od pracy. Co roku, 1 marca jest w Polsce obchodzony Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, którzy walczyli w antykomunistycznym i niepodległościowym podziemiu. Święto to jest wyrazem hołdu dla walczących za wolność, ojczyznę, którzy zapłacili za wierność ideałom najwyższą cenę – własne życie. Zostali pozbawieni wszelkich praw, tropieni po lasach i mordowani. Data święta nawiązuje do 1 marca 1951 roku, kiedy w więzieniu na warszawskim Mokotowie wykonano wyrok śmierci na siedmiu członkach IV Zarządu Głównego Zrzeszenia „Wolność i Niezawisłość”.
Zbigniew Herbert pisał: „Ponieważ żyli prawem wilka
Historia o nich głucho milczy
Pozostał o nich w białym śniegu
Żółtawy mocz i ślad ich wilczy.”
Dla uczczenia pamięci o „Żołnierzach Wyklętych” w dniu 03.03.2016 rok w naszej szkole odbyły się zawody strzeleckie z broni pneumatycznej. Zawody strzeleckie obyły się ...

jard dnia marzec 05 2016 21:48:36 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 206 Czytań · Drukuj
     
     
SREBRO W SINGLU, ZŁOTO W DEBLU DLA JULKI

Niedawno zakończyły się w Warszawie Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek, podczas których miłą niespodziankę sprawiła uczennica klasy 3c - Julia Oczachowska. Po zaciętej i wyrównanej walce pokonywała rywalki, dotarła do finału, ale tam musiał już uznać wyższość przeciwniczki - Weroniki Falkowskiej z RKT Return Radom, ulegając 4/6, 6/3, 7/6. W ten sposób nasza gimnazjalistka wywalczyła srebro. Nieco inaczej przebiegała rywalizacja w grze podwójnej, gdzie Julka wspólnie z Sosnowską Adrianną z WINNERS ST J. Wolniak Łódź zdobyły złoty medal mistrzostw. Serdecznie gratulujemy i życzymy udanych startów w następnych imprezach!

jard dnia luty 23 2016 13:00:34 · Drukuj
     
     
MECHATRONIKA – realizacja innowacyjnych komponentów na zajęciach technicznych

Uczniowie klas drugich pogłębiają umiejętności obsługi programu PROPHIO, który jest częścią realizowanego komponentu Mechatroniki na zajęciach technicznych. Uczniowie poznali jak zmieniać obiekty, nadawać im ruch, zmieniać kostiumy oraz ćwiczyli instrukcje sterujące.
Możliwości programu pobudzają ciekawość uczniów oraz kreatywność tworzenia skryptów.

jard dnia luty 17 2016 09:37:41 · Drukuj
     
     
NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA PODCZAS COPERNICUS CUP 2016

W piątek 12 lutego br. młodzież naszego gimnazjum z klas: 1d, 1e, 2a, 3b, 3c kibicowała polskim i zagranicznym sportowcom podczas II Halowego Europejskiego Mitingu Lekkoatletycznego Copernicus Cup 2016, który odbył się w Hali Arena w Toruniu. Zawody miały tym bardziej szczególny charakter, gdyż można było podziwiać starty tak znanych lekkoatletów jak: ...

jard dnia luty 16 2016 20:08:52 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 400 Czytań · Drukuj
     
     
SPOTKANIA Z DORADCĄ ZAWODOWYM

W naszej szkole odbywają się aktualnie zajęcia z doradcą zawodowym. Uczniowie klas trzecich zdobywają informacje na temat właściwego wyboru zawodu i szkól ponadgimnazjalnych zgodnie z predyspozycjami, zdolnościami i zainteresowaniami.

jard dnia luty 10 2016 20:23:39 · Drukuj
     
     
LEKCJE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO NA LODOWISKU

Tej zimy młodzież naszego gimnazjum lekcje wychowania fizycznego odbywała nieco w odmiennej scenerii bo na lodowisku „Lodolandia” przy ulicy Toruńskiej. Oprócz jazdy pojedynczej, w parach, trójkach, czwórkach, przodem, tyłem, uczniowie wykazywali się również umiejętnością wykonywania na lodzie różnych piruetów i figur. Tego typu lekcje miały dodatkową korzyść, gdyż odbywały się na świeżym powietrzu.

jard dnia luty 10 2016 20:22:35 · Drukuj
     
Strona 13 z 73 << < 10 11 12 13 14 15 16 > >>
Kalendarz
Marzec 2017
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 

Imieniny
 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
 

Ankieta
Czy wykorzystujesz multimedia w sali lekcyjnej ?

Tak

Rzadko

Nie

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
 

 

Copyright © 2007

PHP-Fusion v6.01.6 || EP IV by eXtreme Crew