Nawigacja
Szkoła:
  Historia
  Patron
  Sztandar
  Izba tradycji
  Szkoła z Klasą
  Szkoła Humanitarna
  Szkoła bez przemocy
  Rodzina rodzinie
  Klub Europejski
  Klub Wolontariusza
  Profilaktyka Szkolna
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada Rodziców
  Administracja
  BIP
  Dokumenty
  Info-szóstoklasisty
  Rekrutacja
  Pobierz

Uczniowie:
  Samorząd
  Plany lekcji
  Ważne daty
  Wykaz podręczników
  Wykaz programów
  Projekty Unijne
  Mechatronika
  Kalendarz imprez
  Kalendarz konkursów
  Najlepsze klasy
  Konkursy
  Zajęcia pozalekcyjne
  Rzecznik praw ucznia
  Wycieczki szkolne
  Nasze sukcesy

Gabinety:
  Sekretariat
  Pedagog
  Psycholog
  Biblioteka
  Świetlica
  Centrum medialne
  Sala językowa
  Pracownia multimedialna
  Sala języka francuskiego
  Pracownie informatyczne
  Sale gimnastyczne
  ORLIK
  Aula
  Strzelnica
  Siłownia
  Sala kinowa

Życie szkoły:
  Sport
  Podziękowania
  Kalendarium
  Galeria
  Gry online
  Forum

 

Linki

ZADANIA I TESTY Z MATMY

UNICEF

Bezpieczne Wakacje

MEN

KURATORIUM OŚWIATY W BYDGOSZCZY

INTERKLASA

SCHOLARIS

SERWIS EDUKACYJNY "KOMPUTER W SZKOLE"

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  I

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE II

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE III

OKE Gdańsk

WSZYSTKO NA TEMAT OŚWIATY

CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

DOBRE PROGRAMY

OPERON - Wydawnictwo Pedagogiczne

Profesjonalne statystyki www

 

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 543
Najnowszy Użytkownik: aniakula
 

     
Certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki w roku szkolnym 2014/2015

Z dumą informujemy, że nasza szkoła otrzymała Certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki w roku szkolnym 2014/2015 przyznawany przez UNICEF Polska za udział w III ogólnopolskiej kampanii „Wszystkie Kolory Świata”.
Uczniowie, rodzice i nauczyciele naszej szkoły wykazali się ogromnym zaangażowaniem na rzecz dzieci w Sudanie Południowym.
Dziękujemy!

jard dnia kwiecień 22 2015 20:19:18 · Drukuj
     
     
Trzecioklasiści z rąbińskiego Gimnazjum nr 2 egzaminowani

113 uczniów Gimnazjum nr2 im. dra Józefa Krzymińskiego przystąpiło do egzaminu gimnazjalnego. Odbywa się on w dniach 21,22,23 kwietnia i składa się z trzech części: humanistycznej, matematyczno – przyrodniczej i językowej. Zwolnieni z części lub zakresu egzaminu są laureaci konkursów organizowanych przez Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty.
Wszystkim trzecioklasistom życzymy powodzenia.

jard dnia kwiecień 21 2015 09:57:53 · Drukuj
     
     
Laureaci konkursów przedmiotowych nagrodzeni

Dnia 15 kwietnia 2015 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystej Gali Laureatów Konkursów Przedmiotowych dla Gimnazjalistów z rejonu bydgoskiego, która odbyła się w sali konferencyjnej Biblioteki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Zdolni gimnazjaliści otrzymali z rąk Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty, p. Anny Łukaszewskiej zaświadczenia dla laureatów i pamiątkowe statuetki. Poniżej nazwiska naszych tegorocznych laureatów i ich opiekunów naukowych. ...

jard dnia kwiecień 21 2015 09:28:03 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 63 Czytań · Drukuj
     
     
MECHATRONIKA

Jako jedyna szkoła w Inowrocławiu i jedna z sześciu w województwie kujawsko – pomorskim realizujemy projekt „Mechatronika”.
Dzięki treściom kształcenia politechnicznego uczniowie programują i montują roboty mobilne (załączone foto). Zajęcia realizowane są w III komponentach: I - „Zajęcia techniczne z implementacją mechatroniki”, II – „Mechatronika”, III – „Młodzieżowy Klub Techniki”. Chcemy poinformować o kontynuacji zajęć technicznych z implementacją mechatroniki w przyszłym roku szkolnym.

jard dnia kwiecień 14 2015 21:46:29 · Drukuj
     
     
WYCIECZKA DO NADGOPLAŃSKIEGO PARKU TYSIĄCLECIA W RAMACH PROJEKTU „INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ BEZ RYZYKA”

Dnia 11.04.2015 roku uczniowie naszej szkoły pod opieką pań: Janiny Greń i Aleksandry Łuckiej wzięli udział w wycieczce edukacyjnej do Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia oraz Kruszwicy, zrealizowanej dzięki projektowi „Inwestycja w przyszłość bez ryzyka”. Program zaczęliśmy od wejścia na Mysią Wieżę. Po wysłuchaniu tam legendy o księciu Popielu udaliśmy się do siedziby rezerwatu na wykład dotyczący zwierząt zamieszkujących jezioro Gopło. Następnie popłynęliśmy po jeziorze statkiem „Rusałka”. Kolejnym punktem wycieczki była ścieżka ekologiczna w NPT na półwyspie Podtrzymiech-Rysiówka. Odbył się tam konkurs wiedzy o Gople, w którym nasi uczniowie zajęli I oraz II miejsce. GRATULUJEMY!

jard dnia kwiecień 14 2015 21:43:35 · Drukuj
     
     
Biblijna Droga Krzyżowa w wykonaniu uczniów naszego Gimnazjum

Pierwszego kwietnia, w Wielką Środę, ulicami Inowrocławia przeszła Droga Krzyżowa w wykonaniu uczniów naszego Gimnazjum pod opieką P. Mirosławy Cieślarek, P. Renaty Czyżewskiej oraz Ks. Piotra. Była to inicjatywa na rzecz mieszkańców naszego Osiedla i Miasta. Nabożeństwo rozpoczęło się przy kościele pw. Chrystusa Miłosiernego. Mimo niepogody w nabożeństwie uczestniczyło wielu mieszkańców. Przeszli oni w procesji do kościoła pw. św. Królowej Jadwigi, gdzie wysłuchali rozważań połączonych z inscenizacjami biblijnymi, które pięknie przygotowała nasza młodzież, a ściślej przedstawiciele wszystkich klas III – uczestnicy Szkolnego Koła Biblijnego i Teatralnego.
Oglądaliśmy więc m.in.: symboliczną opowieść o pierwszym grzechu, historię braci Kaina i Abla, Abrahama i jego syna Izaaka, ujrzeliśmy Noego z jego rodziną w biblijnej Arce, wizję drabiny Jakubowej oraz jeszcze 9 innych przedstawień odnoszących się do historii zbawienia zarówno Starego jak i Nowego Testamentu.
Dzięki życzliwej i fachowej pomocy P. Krzysztofa Prątnickiego całość misterium została udokumentowana fotograficznie oraz w postaci filmu, do zapoznania się z którym gorąco zachęcamy.

jard dnia kwiecień 14 2015 10:23:21 · Drukuj
     
     
V Drużynowy Międzyszkolny Turniej Matematyczny

Uczniowie naszej szkoły zajęli 3 miejsce w V Drużynowym Międzyszkolnym Turnieju Matematycznym dla klas trzecich gimnazjum organizowanym przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Kościelcu. Turniej ten odbył się w piątek dnia 27 marca 2015 roku. W turnieju tym wzięło udział 9 drużyn czteroosobowych ze szkół gimnazjalnych z powiatu inowrocławskiego. Drużyna naszej szkoły wystąpiła w składzie: Konstanty Drogowski, Piotr Guzik, Jakub Jasiczek i Krzysztof Jędraszak, wszyscy uczniowie z klasy 3d. Opiekunem naukowym zespołu był Pan Dariusz Adamus. W tym miejscu należy przypomnieć, że uczniowie naszego gimnazjum w poprzednich dwóch edycjach zajęli pierwsze miejsce w tym konkursie. Całemu zespołowi reprezentującemu naszą szkołę oraz opiekunowi składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów w następnych konkursach.

jard dnia kwiecień 13 2015 20:07:26 · Drukuj
     
     
OLIMPIJCZYK - WOJCIECH ROSIŃSKI Z WIZYTĄ W NASZEJ SZKOLE

W piątek 10 kwietnia naszą szkołę odwiedził olimpijczyk- Wojciech Rosiński. To polski koszykarz, wielokrotny reprezentant kraju, olimpijczyk z Moskwy z 1980 roku, wychowanek Noteci Inowrocław. Podczas spotkania z młodzieżą, sportowiec odkrył tajniki swojej dyscypliny, z którą do dzisiaj jest związany. Gimnazjaliści pytali gościa o przebieg jego kariery sportowej, o odżywianie doping, kontuzje, sukcesy i porażki. Na koniec, nasz gość otrzymał podziękowanie i upominki, natomiast uczestnicy spotkania pozowali do wspólnego zdjęcia.

jard dnia kwiecień 13 2015 20:04:11 · Drukuj
     
     
"LIGA ZADANIOWA"

Zakończyły się zmagania matematyków w konkursie Matematycznym „Liga Zadaniowa” , dla klas drugich gimnazjum, organizowanym przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu pod patronatem Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.
Konkurs ten obejmuje swoim zasięgiem obszar całego województwa kujawsko – pomorskiego. Miło nam poinformować, że uczniowie naszego gimnazjum zajęli wysokie lokaty w tym konkursie: ...

jard dnia kwiecień 13 2015 20:01:28 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 95 Czytań · Drukuj
     
     
Już po świętach!

Dnia 01.04 br. został rozstrzygnięty konkurs na „Wielkanocną Kartę Świąteczną w stylu anglojęzycznym”. Organizatorkami konkursu są nauczycielki języka angielskiego: p. Agnieszka Matyjasik i p. Marta Rosa.
Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-III gimnazjum i polega na wykonaniu karty świątecznej zachowując tradycje krajów anglojęzycznych wraz z życzeniami w języku angielskim.
Celem konkursu jest rozbudzenie wśród młodzieży szkolnej zainteresowania kulturą tychże krajów, rozwijanie zdolności plastycznych oraz uczenie młodzieży rywalizacji w przyjaznej atmosferze. Zwycięzcami zostali: ...

jard dnia kwiecień 13 2015 14:45:43 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 33 Czytań · Drukuj
     
     
GRAFIKA 3D

Uczniowie na lekcji informatyki w cyklu realizacji zajęć graficznych chętnie i z wielkim zainteresowaniem dokonują obróbki grafiki 3D w programie SketchUp. Realizują różne projekty graficzne sprawiające dużo satysfakcji a ich prace są bogate w efekty wizualne.

jard dnia kwiecień 11 2015 10:40:10 · Drukuj
     
Strona 1 z 49 1 2 3 4 > >>
Kalendarz
Luty 2014
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  
 

Imieniny
 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
 

Ankieta
Czy wykorzystujesz multimedia w sali lekcyjnej ?

Tak

Rzadko

Nie

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
 

 

Copyright © 2007

PHP-Fusion v6.01.6 || EP IV by eXtreme Crew