Nawigacja
Szkoła:
  Historia
  Patron
  Sztandar
  Izba tradycji
  Szkoła z Klasą
  Szkoła Humanitarna
  Szkoła bez przemocy
  Rodzina rodzinie
  Klub Europejski
  Klub Wolontariusza
  Profilaktyka Szkolna
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada Rodziców
  Administracja
  BIP
  Dokumenty
  Info-szóstoklasisty
  Rekrutacja
  Pobierz

Uczniowie:
  Samorząd
  Plany lekcji
  Ważne daty
  Wykaz podręczników
  Wykaz programów
  Projekty Unijne
  Mechatronika
  Kalendarz imprez
  Kalendarz konkursów
  Najlepsze klasy
  Konkursy
  Zajęcia pozalekcyjne
  Rzecznik praw ucznia
  Wycieczki szkolne
  Nasze sukcesy

Gabinety:
  Sekretariat
  Pedagog
  Psycholog
  Biblioteka
  Świetlica
  Centrum medialne
  Sala językowa
  Pracownia multimedialna
  Sala języka francuskiego
  Pracownie informatyczne
  Sale gimnastyczne
  ORLIK
  Aula
  Strzelnica
  Siłownia
  Sala kinowa

Życie szkoły:
  Sport
  Podziękowania
  Kalendarium
  Galeria
  Gry online
  Forum

 

Linki

ZADANIA I TESTY Z MATMY

UNICEF

Bezpieczne Wakacje

MEN

KURATORIUM OŚWIATY W BYDGOSZCZY

INTERKLASA

SCHOLARIS

SERWIS EDUKACYJNY "KOMPUTER W SZKOLE"

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  I

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE II

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE III

OKE Gdańsk

WSZYSTKO NA TEMAT OŚWIATY

CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

DOBRE PROGRAMY

OPERON - Wydawnictwo Pedagogiczne

Profesjonalne statystyki www

 

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 554
Najnowszy Użytkownik: uczen1e
 

     
Pamiętamy o bohaterach powstania z 1943 roku

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w społeczno-edukacyjnej AKCJI ŻONKILE, zorganizowanej przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej.
Wykonując według szablonu papierowe żółte kwiaty i rozdając je kolegom i nauczycielom, młodzież uczciła 73. rocznicę Powstania w Getcie Warszawskim. Żonkile symbolizują pamięć, szacunek i nadzieję. Związane są z postacią ostatniego przywódcy Żydowskiej Organizacji Bojowej, Marka Edelmana. W każdą rocznicę powstania dostawał on te kwiaty od anonimowej osoby i sam składał pod pomnikiem Bohaterów Getta bukiet żółtych kwiatów, często żonkili, które właśnie w tym czasie kwitną.
Poza tym nasi uczniowie ...

jard dnia kwiecień 28 2016 10:59:22 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 18 Czytań · Drukuj
     
     
TŁUMY SZÓSTOKLASISTÓW I RODZICÓW NA „DRZWIACH OTWARTYCH” RABIŃSKIEGO GIMNAZJUM

Dnia 26.04.2016 r. o godz.17:00 szóstoklasiści wraz z rodzicami zapoznali się z oferta edukacyjną Gimnazjum nr 2 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu. Po interesującej prezentacji multimedialnej oraz starannie przygotowanej inscenizacji z życia szkoły według scenariusza gimnazjalistów, podniosły się gromkie brawa licznej publiczności, które nagrodziły pomysł i kreatywność młodych artystów. Występ uświetnił pokaz umiejętności bojowych uczniów klasy o profilu mundurowym. Młodzi mechatronicy ...

jard dnia kwiecień 27 2016 10:53:35 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 62 Czytań · Drukuj
     
     
SUKCESY NASZYCH GIMNASTYCZEK

Dnia 23 kwietnia w sali piastowskiego gimnazjum odbyły się X Jubileuszowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Gimnastyce Sportowej. Gościem specjalnym zawodów był brązowy medalista Mistrzostw Europy- Adam Kierzkowski, specjalizujący się w ćwiczeniach na poręczach. „Dwójkę” reprezentowały: Dominika Karaszewska, Gabriela Ziółkowska, Aleksandra Kuc i Martyna Kołodziejska. Najlepiej wypadła Gabrysia, zdobywając indywidualnie brązowy medal. Zespołowo dziewczęta wywalczyły II miejsce. Opiekunem gimnastyczek jest pani Elżbieta Andrzejewska. Gratulujemy!

jard dnia kwiecień 25 2016 19:26:15 · Drukuj
     
     
NIESPODZIEWANY SUKCES PIŁKARZY NOŻNYCH

W piątek 22 kwietnia br. piłkarze nożni naszej szkoły sprawili nam miła niespodziankę. Tego dnia dwie reprezentacje „dwójki” wzięły udział w Turnieju Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Inowrocławiu. W zawodach uczestniczyły: ...

jard dnia kwiecień 25 2016 19:23:39 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 109 Czytań · Drukuj
     
     
„Zdrowie a środowisko”

Dnia 23 kwietnia dla uczniów inowrocławskich szkół podstawowych przeprowadzono Międzyszkolny Konkurs Prozdrowotno-Ekologiczny „Zdrowie a środowisko” pod kierunkiem pani Niny Greń. Wręczenie nagród odbędzie się w trakcie „Białej Soboty”. Serdecznie zapraszamy!
Przedstawiamy wyniki ...

jard dnia kwiecień 25 2016 19:19:23 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 40 Czytań · Drukuj
     
     
WIELKI SUKCES MATEMATYCZNY

Miło nam poinformować, że uczennica naszego gimnazjum Martyna Sobiechowska z klasy 2E uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki – LIGA ZADANIOWA, którego finał odbył się 16 kwietnia 2016 roku w Toruniu. Do kolejnych etapów konkursu zdolna uczennica przygotowywała się pod kierunkiem nauczyciela matematyki, pana Dariusza Adamusa.
Uczennicy, rodzicom i nauczycielowi gratulujemy wspaniałego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów w przyszłym roku szkolnym.

jard dnia kwiecień 24 2016 19:08:37 · Drukuj
     
     
AMBITNY ALBERT

Uczniowie na zajęciach technicznych z komponentami mechatroniki tym razem realizują etap montażu robota elektronicznego – „Ambitny Albert”. Etap ten w części teoretycznej obejmuje poznanie elementów elektronicznych i ich zastosowanie. Część praktyczna to łączenie – lutowanie elementów elektronicznych na płytkach zestawu zgodnie z schematem obwodu oraz filmem instruktażowym.
Fotoreportaż z lekcji ...

jard dnia kwiecień 22 2016 21:01:05 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 54 Czytań · Drukuj
     
     
NASI UCZNIOWIE UMIEJĄ BEZPIECZNIE KORZYSTAĆ Z DRÓG

15 kwietnia 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 16 odbył się miejski etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym adresowany do młodzieży szkół gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowali : Mateusz Kantorski (klasa I c), Kordian Mrotek i Maciej Włosiński (klasa I e). Wywalczyli oni wysokie II miejsce. Chłopcy wykazali się znajomością przepisów ruchu drogowego, a także rywalizowali w konkurencjach praktycznych: sprawnie udzielali pierwszej pomocy, zgodnie z zasadami jeździli rowerem po miasteczku ruchu drogowego oraz pokonali bardzo trudny rowerowy tor przeszkód. Życzymy im dalszych sukcesów i doskonalenia umiejętności.
Zespół przygotowali nauczyciele: Dorota Gulańczyk i Adam Tarasiuk.

jard dnia kwiecień 22 2016 19:55:36 · Drukuj
     
     
NAJLEPSI MATEMATYCY Z KLAS PIERWSZYCH

Zakończyły się zmagania matematyków w konkursie Matematycznym „Liga Zadaniowa”, dla klas pierwszych gimnazjum, organizowanym przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu pod patronatem Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.
Konkurs ten obejmuje swoim zasięgiem obszar całego województwa kujawsko – pomorskiego. Miło nam poinformować, że uczniowie naszego gimnazjum zajęli wysokie lokaty w tym konkursie: ...

jard dnia kwiecień 16 2016 19:33:36 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 141 Czytań · Drukuj
     
     
NASZE GIMNAZJUM NOMINOWANE ZA DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ OCHRONY ŚRODOWISKA

7 kwietnia 2016 roku w auli III LO im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu już po raz szesnasty wręczone zostały statuetki Władysława. Jest to nagroda za działalność na rzecz ochrony środowiska w regionie przyznawana przez społeczność uczniowską „Królówki”. „Władysławy” to nagroda za działalność na rzecz ochrony środowiska w regionie przyznawana przez społeczność uczniowską III LO. Nazwa statuetki pochodzi od Władysława Jagiełły, męża patronki szkoły, który jako jeden z pierwszych wydał akt prawny dotyczący ochrony przyrody. W kategorii placówka oświatowa nominacje zdobyło Gimnazjum nr. 2 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu.

jard dnia kwiecień 14 2016 14:12:17 · Drukuj
     
     
UTALENTOWANI CHEMICY

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie nie podeszli obojętnie do konkursu chemicznego w II LO im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu, a nawet zdobyli czołowe miejsca tj. I miejsce Urszula Ordon z klasy II e , II – miejsce ex aequo Weronika Nawrocka i Leszek Kopczyński, III miejsce Maria Ciechanowska, IV miejsce Patrycja Głowacka - wszyscy z klasy III d. Opiekunem zdolnych chemików jest p. Agnieszka Undrul. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

jard dnia kwiecień 13 2016 20:16:08 · Drukuj
     
Strona 1 z 63 1 2 3 4 > >>
Kalendarz
Luty 2014
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  
 

Imieniny
 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
 

Ankieta
Czy wykorzystujesz multimedia w sali lekcyjnej ?

Tak

Rzadko

Nie

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
 

 

Copyright © 2007

PHP-Fusion v6.01.6 || EP IV by eXtreme Crew