Nawigacja
Szkoła:
  Historia
  Patron
  Sztandar
  Izba tradycji
  Szkoła z Klasą
  Szkoła Humanitarna
  Szkoła bez przemocy
  Rodzina rodzinie
  Klub Europejski
  Klub Wolontariusza
  Profilaktyka Szkolna
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada Rodziców
  Administracja
  BIP
  Dokumenty
  Info-szóstoklasisty
  Rekrutacja
  Pobierz

Uczniowie:
  Samorząd
  Plany lekcji
  Ważne daty
  Wykaz podręczników
  Wykaz programów
  Projekty Unijne
  Mechatronika
  Kalendarz imprez
  Kalendarz konkursów
  Najlepsze klasy
  Konkursy
  Zajęcia pozalekcyjne
  Rzecznik praw ucznia
  Wycieczki szkolne
  Nasze sukcesy

Gabinety:
  Sekretariat
  Pedagog
  Psycholog
  Biblioteka
  Świetlica
  Centrum medialne
  Sala językowa
  Pracownia multimedialna
  Sala języka francuskiego
  Pracownie informatyczne
  Sale gimnastyczne
  ORLIK
  Aula
  Strzelnica
  Siłownia
  Sala kinowa

Życie szkoły:
  Sport
  Podziękowania
  Kalendarium
  Galeria
  Gry online
  Forum

 

Linki

ZADANIA I TESTY Z MATMY

UNICEF

Bezpieczne Wakacje

MEN

KURATORIUM OŚWIATY W BYDGOSZCZY

INTERKLASA

SCHOLARIS

SERWIS EDUKACYJNY "KOMPUTER W SZKOLE"

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  I

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE II

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE III

OKE Gdańsk

WSZYSTKO NA TEMAT OŚWIATY

CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

DOBRE PROGRAMY

OPERON - Wydawnictwo Pedagogiczne

Profesjonalne statystyki www

 

Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 555
Najnowszy Użytkownik: hsmlod
 

     
ZAWODY STRZELECKIE DLA GIMNAZJÓW

W dniu 17.03.2017 r. w ramach drzwi otwartych ZSP w Kościelcu odbyły się zawody strzeleckie dla Gimnazjów. Do zawodów stanęły drużyny z siedmiu Gimnazjów z Powiatu Inowrocławskiego. Zawody odbyły się w konkurencji Karabin Pneumatyczny, 10 metrów, trzy strzały próbne i pięć ocenianych, konkurencja zespołowa – liczył się wynik całej drużyny. Skład drużyn strzeleckich dowolny – chłopcy i dziewczęta, nasze Gimnazjum jak zwykle reprezentowała ekipa płci „słabszej” ale tradycyjnie ...

jard dnia marzec 20 2017 19:37:42 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 24 Czytań · Drukuj
     
     
„Drzewa sadź, by tlenu trochę dać”

Tegoroczna zima i zjawisko smogu jeszcze bardziej uświadomiło gimnazjalistom Dwójki konieczność dbania o przyrodę, czyli o naszą przyszłość. Dlatego wystartowała akcja pod hasłem: „Drzewa sadź, by tlenu trochę dać”. Uczniowie klas drugich i trzecich wraz z nauczycielkami p. Joanną Augustyn oraz p. Janiną Greń starają się o zadrzewienie naszego boiska szkolnego. Przedstawiciele szkoły udali się z prośbą do takich instytucji jak: Inowrocławska Fundacja Ekologiczna czy Żywiec Zdrój. Mamy zamiar zorganizować konkurs plastyczny oraz śledzić postępy naszych młodych ekologów.

jard dnia marzec 20 2017 19:23:01 · Drukuj
     
     
2) WAŻNY KOMUNIKAT !

Dnia 28 marca br. (we wtorek) o godzinie 17.00 w Gimnazjum nr 2 w Inowrocławiu (ul. Kiełbasiewicza 7) przekształcanym w Szkołę Podstawową nr 5 odbędzie się spotkanie dla szóstoklasistów i ich rodziców w sprawie naboru do klas siódmych szkoły podstawowej.

Serdecznie zapraszamy !


jard dnia marzec 18 2017 20:54:28 · Drukuj
     
     
1) WAŻNY KOMUNIKAT !

Dnia 23 marca br. (w czwartek) o godzinie 17.00 w Gimnazjum nr 2 w Inowrocławiu (ul. Kiełbasiewicza 7) przekształcanym w Szkołę Podstawową nr 5 odbędzie się spotkanie dla sześciolatków (uczniów klas pierwszych na rok szkolny 2017/18) i ich rodziców w sprawie naboru do klas pierwszych szkoły podstawowej.

Serdecznie zapraszamy !


jard dnia marzec 14 2017 10:18:19 · Drukuj
     
     
NOWY OBWÓD SZKOŁY

Uchwałą Rady Miejskiej Inowrocławia ustalono obwód Szkoły Podstawowej nr 5 (obecnego Gimnazjum nr 2) – który, obejmuje ulice:
59 Pułku Piechoty, al. 800-lecia Inowrocławia, al. Niepodległości od nr 43, Iwana Alejnika, Henryka Arctowskiego, Adama Asnyka, Batkowska, Bluszczowa, Ludwika Błażka, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Budowlana, Chmielna, Cicha, Pawła Cymsa, Leona Czaplickiego, Romana Dmowskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Maksymiliana Gruszczyńskiego, Jana z Ludziska, Klemensa Janickiego, Genowefy Jaworskiej, Jęczmienna, Stanisława Kiełbasiewicza, Jana Kochanowskiego, Zenona Kosidowskiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Leona Kruczkowskiego, Bolesława Leśmiana, Lniana, Łubinowa, Adama Mickiewicza, Jana Molla, Cypriana Kamila Norwida, Elizy Orzeszkowej, Emilii Plater, Polskich Saperów, Bolesława Prusa, Pszeniczna, Mikołaja Reja, Rąbińska od nr 91, Rzepakowa, Słonecznikowa, Juliusza Słowackiego, Staropoznańska od nr 1 do nr 39, Szarych Szeregów numery nieparzyste od nr 9, Warsztatowa, Józefa Weyssenhoffa, Wojska Polskiego od nr 32 oraz nr 26 i 28, Wspólna, Stanisława Wyspiańskiego, Gustawa Zielińskiego, Zielna, Stefana Żeromskiego.

jard dnia marzec 03 2017 12:14:55 · Drukuj
     
     
BRĄZOWI PIŁKARZE NOŻNI

W poniedziałek 27 lutego w Hali WDS odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 4 w Inowrocławiu. Do rywalizacji przystąpiło 6 zespołów z Gimnazjum nr 1, 2, 3 (2 zespoły), 4, ZSI, które zostały podzielone na dwie grupy. W nich mecze odbywały się systemem „każdy z każdym”. Po doznanej przez nas porażce w grupie z Gimnazjum nr 4, wywalczyliśmy brązowy medal, pokonując chłopców ZSI. I miejsce zajęło Gimnazjum nr 1, a II przypadło gospodarzom. Nasz team tworzyli: Meyer Bartosz (2a), Gradkowski Igor, Mrotek Kordian, Pawłowski Jakub, Wajrak Michał (2e), Karaszewski Oliwier, Kulak Dominik, Mbamu Maksymilian, Stefański Konrad Rakowski Mateusz (rezerwowy) (1a), Jakub Gralewski (1c). Opiekunem zespołu jest p. Katarzyna Sytkow. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia podczas rozgrywek klas I, już 13 marca. Dziękujemy organizatorom turnieju- nauczycielom wychowania fizycznego z Gimnazjum nr 4- panom Mirosławowi Landowskiemu i Witoldowi Mrozińskiemu.

jard dnia marzec 01 2017 19:30:34 · Drukuj
     
     
MISTRZOSTWA SZKOŁY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLAS I

W środę 22 lutego br. w sali naszego gimnazjum odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej Chłopców klas I. Zawody zostały przeprowadzone w ramach realizacji projektu edukacyjnego przez uczniów klasy 2e Jakuba Pawłowskiego, Mateusza Długosza, Igora Gradkowskiego, Macieja Włosińskiego, Kacpra Żbikowskiego, Michała Wajraka, Kordiana Mrotka i Łukasza Olechowicza, których opiekunem była p. Katarzyna Sytkow. W mistrzostwach wzięły udział klasy: Ia, Ib, Ic, Id, które swoje mecze rozgrywały systemem „każdy z każdym”. Po zaciętej walce klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco: ...

jard dnia luty 27 2017 14:15:29 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 47 Czytań · Drukuj
     
     
Z WIZYTĄ W INSTYTUCIE URODY

Dnia 21 lutego br. klasa I a wraz z wychowawcą Dorotą Sadowska była w ramach lekcji wychowawczej w INSTYTUCIE URODY p. Grażyny Smolińskiej w Inowrocławiu . Młodzież realizuje program ,,Zdrowy styl życia”. Uczniowie zapoznali się z dużą gamą zabiegów, pielęgnacji i estetyki własnego ciała. Wizytę zakończyła prezentacja przedstawiona przez właścicielkę instytutu na temat problemów ze skórą - trądzik młodzieńczy . Młodzież podziękowała pani Grażynie Smolińskiej i Marcie Krokowskiej za cenne informacje i życzliwe przyjęcie .

jard dnia luty 27 2017 12:22:19 · Drukuj
     
     
SUKCES W KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z BIOLOGII

Miło nam poinformować, że uczniowie klasy 3e naszego gimnazjum: Urszula Ordon uzyskała tytuł laureata oraz Martyna Krokowska, Agata Górna i Kacper Maciejczak tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii. Finał odbył się 17 marca 2017 roku w Bydgoszczy. Do kolejnych etapów konkursu zdolni przyrodnicy przygotowywali się pod kierunkiem nauczyciela biologii, pani Janiny Greń. Uczeniom i ich rodzicom oraz nauczycielowi gratulujemy wspaniałego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów w przyszłym roku szkolnym.

jard dnia luty 26 2017 12:38:33 · Drukuj
     
     
POZNANIE NOWOCZESNEJ TECHNOLOGII POWSTAWANIA KSIAŻKI

W dniach 13-14 lutego br. klasy: 2d i 2e wraz z wychowawcą Katarzyną Sytkow odwiedziły inowrocławską Drukarnię POZKAL. Celem tej wyprawy było zapoznanie młodzieży z nowoczesną technologią powstawania współczesnej książki. Większość uczniów po raz pierwszy mogła zobaczyć wielkie, profesjonalne maszyny poligraficzne. Wszyscy z zaciekawieniem słuchali opowieści przewodnika, który pokazał drogę, jaką musi pokonać biała, pusta kartka, aby zamienić się w kolorową książkę. Gimnazjaliści obserwowali proces drukowania tekstu, rozcinania papieru, składania i sortowania. Widzieli jak zszywane są książki i jak przygotowuje się ich twardą oprawę. Po takiej wycieczce z przyjemnością bierze się książkę do ręki i czyta się ją z zapartym tchem.

jard dnia luty 15 2017 19:08:26 · Drukuj
     
     
DWÓJKA WICEMISTRZEM POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Dnia 24 stycznia br. w Sławęcinku odbył się Finał Mistrzostw Powiatu Inowrocławskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W turnieju uczestniczyły drużyny z Gimnazjum w Sławęcinku, Gimnazjum nr 2 i 4. Rozgrywki stały na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie . Wielkie brawa należą sie wszystkim uczestnikom zmagań. Niestety nasz zespół uległ Gimnazjum nr 4, zajmując tym samym II miejsce. Oto wyniki turnieju: ...

jard dnia luty 10 2017 17:58:20 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 52 Czytań · Drukuj
     
Strona 1 z 73 1 2 3 4 > >>
Kalendarz
Marzec 2017
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 

Imieniny
 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
 

Ankieta
Czy wykorzystujesz multimedia w sali lekcyjnej ?

Tak

Rzadko

Nie

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
 

 

Copyright © 2007

PHP-Fusion v6.01.6 || EP IV by eXtreme Crew