Nawigacja
Szkoła:
  Historia
  Patron
  Sztandar
  Izba tradycji
  Szkoła z Klasą
  Szkoła Humanitarna
  Szkoła bez przemocy
  Rodzina rodzinie
  Klub Europejski
  Klub Wolontariusza
  Profilaktyka Szkolna
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada Rodziców
  Administracja
  BIP
  Dokumenty
  Info-szóstoklasisty
  Rekrutacja
  Pobierz

Uczniowie:
  Samorząd
  Plany lekcji
  Ważne daty
  Wykaz podręczników
  Wykaz programów
  Projekty Unijne
  Mechatronika
  Kalendarz imprez
  Kalendarz konkursów
  Najlepsze klasy
  Konkursy
  Zajęcia pozalekcyjne
  Rzecznik praw ucznia
  Wycieczki szkolne
  Nasze sukcesy

Gabinety:
  Sekretariat
  Pedagog
  Psycholog
  Biblioteka
  Świetlica
  Centrum medialne
  Sala językowa
  Pracownia multimedialna
  Sala języka francuskiego
  Pracownie informatyczne
  Sale gimnastyczne
  ORLIK
  Aula
  Strzelnica
  Siłownia
  Sala kinowa

Życie szkoły:
  Sport
  Podziękowania
  Kalendarium
  Galeria
  Gry online
  Forum

 

Linki

ZADANIA I TESTY Z MATMY

UNICEF

Bezpieczne Wakacje

MEN

KURATORIUM OŚWIATY W BYDGOSZCZY

INTERKLASA

SCHOLARIS

SERWIS EDUKACYJNY "KOMPUTER W SZKOLE"

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  I

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE II

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE III

OKE Gdańsk

WSZYSTKO NA TEMAT OŚWIATY

CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

DOBRE PROGRAMY

OPERON - Wydawnictwo Pedagogiczne

Profesjonalne statystyki www

 

Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 543
Najnowszy Użytkownik: aniakula
 

     
WIZYTA W MUZEUM

Dnia 17.04.2015 roku uczniowie klas pierwszych naszego gimnazjum wraz z opiekunem p. Joanną Bochat w ramach ścieżki artystycznej odwiedzili muzeum im. Jana Kasprowicza. Pierwszym punktem wizyty była lekcja oraz wystawa na temat starodruków.
Następnie przewodnik przekazał nam wiele ciekawych informacji na temat historii miasta Inowrocławia oraz jego wybitnych mieszkańcach. Później oglądaliśmy stałe ekspozycje poświęcone życiu i twórczości Jana Kasprowicza oraz Stanisława Przybyszewskiego. Odwiedziliśmy także gabinet, w którym za życia pracował Stanisław Szenic. Pod koniec zeszliśmy do podziemi, gdzie obejrzeliśmy wystawę dotyczącą kopalni soli, która kiedyś funkcjonowała w naszym mieście. Na pamiątkę można było zabrać ze sobą bryłkę soli.

jard dnia kwiecień 27 2015 11:09:59 · Drukuj
     
     
Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Wiedzą, jak bezpiecznie poruszać się po mieście, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu drogowego, z wielką przyjemnością wykorzystują rower jako środek transportu i rekreacji, znają też podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy - Łukasz Rudnicki, Patryk Chabasiński i Jakub Szpadziński. Uczniowie kl. I (mundurowej) 17 maja 2015 r. wzięli udział w I etapie Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbył się ...

jard dnia kwiecień 27 2015 10:24:17 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 13 Czytań · Drukuj
     
     
Certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki w roku szkolnym 2014/2015

Z dumą informujemy, że nasza szkoła otrzymała Certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki w roku szkolnym 2014/2015 przyznawany przez UNICEF Polska za udział w III ogólnopolskiej kampanii „Wszystkie Kolory Świata”.
Uczniowie, rodzice i nauczyciele naszej szkoły wykazali się ogromnym zaangażowaniem na rzecz dzieci w Sudanie Południowym.
Dziękujemy!

jard dnia kwiecień 22 2015 20:19:18 · Drukuj
     
     
Trzecioklasiści z rąbińskiego Gimnazjum nr 2 egzaminowani

113 uczniów Gimnazjum nr2 im. dra Józefa Krzymińskiego przystąpiło do egzaminu gimnazjalnego. Odbywa się on w dniach 21,22,23 kwietnia i składa się z trzech części: humanistycznej, matematyczno – przyrodniczej i językowej. Zwolnieni z części lub zakresu egzaminu są laureaci konkursów organizowanych przez Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty.
Wszystkim trzecioklasistom życzymy powodzenia.

jard dnia kwiecień 21 2015 09:57:53 · Drukuj
     
     
Laureaci konkursów przedmiotowych nagrodzeni

Dnia 15 kwietnia 2015 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystej Gali Laureatów Konkursów Przedmiotowych dla Gimnazjalistów z rejonu bydgoskiego, która odbyła się w sali konferencyjnej Biblioteki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Zdolni gimnazjaliści otrzymali z rąk Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty, p. Anny Łukaszewskiej zaświadczenia dla laureatów i pamiątkowe statuetki. Poniżej nazwiska naszych tegorocznych laureatów i ich opiekunów naukowych. ...

jard dnia kwiecień 21 2015 09:28:03 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 75 Czytań · Drukuj
     
     
MECHATRONIKA

Jako jedyna szkoła w Inowrocławiu i jedna z sześciu w województwie kujawsko – pomorskim realizujemy projekt „Mechatronika”.
Dzięki treściom kształcenia politechnicznego uczniowie programują i montują roboty mobilne (załączone foto). Zajęcia realizowane są w III komponentach: I - „Zajęcia techniczne z implementacją mechatroniki”, II – „Mechatronika”, III – „Młodzieżowy Klub Techniki”. Chcemy poinformować o kontynuacji zajęć technicznych z implementacją mechatroniki w przyszłym roku szkolnym.

jard dnia kwiecień 14 2015 21:46:29 · Drukuj
     
     
WYCIECZKA DO NADGOPLAŃSKIEGO PARKU TYSIĄCLECIA W RAMACH PROJEKTU „INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ BEZ RYZYKA”

Dnia 11.04.2015 roku uczniowie naszej szkoły pod opieką pań: Janiny Greń i Aleksandry Łuckiej wzięli udział w wycieczce edukacyjnej do Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia oraz Kruszwicy, zrealizowanej dzięki projektowi „Inwestycja w przyszłość bez ryzyka”. Program zaczęliśmy od wejścia na Mysią Wieżę. Po wysłuchaniu tam legendy o księciu Popielu udaliśmy się do siedziby rezerwatu na wykład dotyczący zwierząt zamieszkujących jezioro Gopło. Następnie popłynęliśmy po jeziorze statkiem „Rusałka”. Kolejnym punktem wycieczki była ścieżka ekologiczna w NPT na półwyspie Podtrzymiech-Rysiówka. Odbył się tam konkurs wiedzy o Gople, w którym nasi uczniowie zajęli I oraz II miejsce. GRATULUJEMY!

jard dnia kwiecień 14 2015 21:43:35 · Drukuj
     
     
Biblijna Droga Krzyżowa w wykonaniu uczniów naszego Gimnazjum

Pierwszego kwietnia, w Wielką Środę, ulicami Inowrocławia przeszła Droga Krzyżowa w wykonaniu uczniów naszego Gimnazjum pod opieką P. Mirosławy Cieślarek, P. Renaty Czyżewskiej oraz Ks. Piotra. Była to inicjatywa na rzecz mieszkańców naszego Osiedla i Miasta. Nabożeństwo rozpoczęło się przy kościele pw. Chrystusa Miłosiernego. Mimo niepogody w nabożeństwie uczestniczyło wielu mieszkańców. Przeszli oni w procesji do kościoła pw. św. Królowej Jadwigi, gdzie wysłuchali rozważań połączonych z inscenizacjami biblijnymi, które pięknie przygotowała nasza młodzież, a ściślej przedstawiciele wszystkich klas III – uczestnicy Szkolnego Koła Biblijnego i Teatralnego.
Oglądaliśmy więc m.in.: symboliczną opowieść o pierwszym grzechu, historię braci Kaina i Abla, Abrahama i jego syna Izaaka, ujrzeliśmy Noego z jego rodziną w biblijnej Arce, wizję drabiny Jakubowej oraz jeszcze 9 innych przedstawień odnoszących się do historii zbawienia zarówno Starego jak i Nowego Testamentu.
Dzięki życzliwej i fachowej pomocy P. Krzysztofa Prątnickiego całość misterium została udokumentowana fotograficznie oraz w postaci filmu, do zapoznania się z którym gorąco zachęcamy.

jard dnia kwiecień 14 2015 10:23:21 · Drukuj
     
     
V Drużynowy Międzyszkolny Turniej Matematyczny

Uczniowie naszej szkoły zajęli 3 miejsce w V Drużynowym Międzyszkolnym Turnieju Matematycznym dla klas trzecich gimnazjum organizowanym przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Kościelcu. Turniej ten odbył się w piątek dnia 27 marca 2015 roku. W turnieju tym wzięło udział 9 drużyn czteroosobowych ze szkół gimnazjalnych z powiatu inowrocławskiego. Drużyna naszej szkoły wystąpiła w składzie: Konstanty Drogowski, Piotr Guzik, Jakub Jasiczek i Krzysztof Jędraszak, wszyscy uczniowie z klasy 3d. Opiekunem naukowym zespołu był Pan Dariusz Adamus. W tym miejscu należy przypomnieć, że uczniowie naszego gimnazjum w poprzednich dwóch edycjach zajęli pierwsze miejsce w tym konkursie. Całemu zespołowi reprezentującemu naszą szkołę oraz opiekunowi składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów w następnych konkursach.

jard dnia kwiecień 13 2015 20:07:26 · Drukuj
     
     
OLIMPIJCZYK - WOJCIECH ROSIŃSKI Z WIZYTĄ W NASZEJ SZKOLE

W piątek 10 kwietnia naszą szkołę odwiedził olimpijczyk- Wojciech Rosiński. To polski koszykarz, wielokrotny reprezentant kraju, olimpijczyk z Moskwy z 1980 roku, wychowanek Noteci Inowrocław. Podczas spotkania z młodzieżą, sportowiec odkrył tajniki swojej dyscypliny, z którą do dzisiaj jest związany. Gimnazjaliści pytali gościa o przebieg jego kariery sportowej, o odżywianie doping, kontuzje, sukcesy i porażki. Na koniec, nasz gość otrzymał podziękowanie i upominki, natomiast uczestnicy spotkania pozowali do wspólnego zdjęcia.

jard dnia kwiecień 13 2015 20:04:11 · Drukuj
     
     
"LIGA ZADANIOWA"

Zakończyły się zmagania matematyków w konkursie Matematycznym „Liga Zadaniowa” , dla klas drugich gimnazjum, organizowanym przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu pod patronatem Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.
Konkurs ten obejmuje swoim zasięgiem obszar całego województwa kujawsko – pomorskiego. Miło nam poinformować, że uczniowie naszego gimnazjum zajęli wysokie lokaty w tym konkursie: ...

jard dnia kwiecień 13 2015 20:01:28 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 101 Czytań · Drukuj
     
Strona 1 z 49 1 2 3 4 > >>
Kalendarz
Kwiecień 2015
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 

Imieniny
 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
 

Ankieta
Czy wykorzystujesz multimedia w sali lekcyjnej ?

Tak

Rzadko

Nie

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
 

 

Copyright © 2007

PHP-Fusion v6.01.6 || EP IV by eXtreme Crew